17 RK Drava Ptuj 0 0 0 0 -1

V LJUTOMERU SEZONO ZAKLJUČILI Z ZMAGO

RK Jeruzalem Ormož : MRD Dobova
    26 (14): 28 (15)

V napadu so začeli naši fantje in takoj povedli. Domačini so do zadetka prišli šele v 3 minuti, vedar so dokaj hitro nadoknadili zaostanek. Slednjega so prvič izenačili v 8. minuti. Ormožanom nismo pustili priti do vodstva, vendar so bili Jeruzalemčani velikokrat blizu saj so zaostajli le z minimalnim zaostankom in večkrat rezultat tudi izenačili. Ob koncu prvega polčasa smo se v garderobe odpravili z golom prednosti, pri rezultatu 14:15.

Drugi polčas so vinarji otvorili nekoliko boljše kot prvega in takoj rezultat izenačili. Vendar pa jim dobovski fantje niso pustili, da bi rezultat obrnili v svojo korist in povečali svojo prednost. Slednja je bila najvišja v 40. minuti, ko so vodili za 4 zadetke (16:20). Domači pa so se nam zopet nevarno približali v 52. minuti, ko so rezultat zopet izenačili, vendar pa so naši fantje po dveh zaporednih zadetkih Sintiča zopet povedli. Prednost4 zadetkov smo izmeli tudi v 59. minuti, ko pa so z globoko obrambo Ormožani naše fante prislili v napake in zaostanek jim je uspelo zmanjšati na -2, ter tako zaključiti tekmo z rezultatom 26:28.

Z zmago proti Ormožu smo tako osvojili novi dve točki in jih vse skupaj zbrali 28. Enako število točk so dosegli tudi rokometaši novomeške Krke, vendar pa smo zaradi boljše gol razlike, na lestvici pristali pred njimi. Slednja se vrsti: RK Trimo Trebnje, MRD Dobova, MRK Krka, RK Jeruzalem Ormož, RK Dol TKI Hrastnik, RK SVIŠ Ivančna Gorica.

RK Jeruzalem Ormož: Bogadi 2, Munda, Fergola, Čudič 10(7), Žuran, Hebar 4, Šulek, Lukman 6, Balent, Niedorfer 1, Cvetko 1, Mesarić 1, Toplak, Ciglar, Škrinjar 1, Zemljič

Trener: Saša Praprotnik