17 RD Herz Šmartno 0 0 0 0 -1

Celjani visoko zmagali

RK Celje PL : MRD Dobova
    14 (35): 9 (21)

Tekmo so začeli domačini in v prvem napadu zapravili žogo ter našim fantom dali priložnost, da povedejo. Iz 7-metrov je za 0:1 zadel Markušić. Po nekaj izkoriščenih napakah dobovskih fantov so pivovarji hitro prišli do vodstva. V osmi in nato še desti minuti sta bila izključena Markušić in Dular in domači so dobre pol minute igrali z dvema igralcema več. V 15. minuti je bil rezultat 8:3. Nato so se naši fantje malce zbrali in svoj zaostanek že znižali na le 3 gole zaostanka. Manjša prednost Celja pa ni trajala dolgo, saj so znova pokazali premoč in zvišali svojo prednost ter polčas zaključili z rezultatom 14:9.

Drugi polčas smo začeli v dokaj istem ritmu kot som zaključili prvega. Veliko preglavic je dobovskim rokometašem še vedno povzročal celjski vratar Klemen Ferlin, ki je odlično branil svoja vrata. V dobovska pa je v 42. minuti namesto Lebna stopil Ivan Budalić. Celjani so le še krepili svojo moč in prevlado in nizali zadetek za zadetkom, med tem ko so naši fantje naredili preveč napak, da bi lahko znižali prednost pivovarjev. Slednji so na koncu slavili z visoko prednostjo 35:21

RK Celje PL: Cvetko, Razgor, Marguč, Šarac, Grošelj, Poteko, Vujović, Žabič, Ferlin, Borges Da Silva, Kodrin, Horžen, Grebenc, Makuc, Leban, Novak

Trener: Tomaž Ocvirk

MRD dobova: Budalić, Bradeško, Dular, Gerjovič, Markušić, Kovacs, Leben, Jezernik, Humek, Bura, Jazbec, Lončar, Krnc, Kunst, Sintič, Florjančič

Trener: Benjamin Teraš