17 RD Herz Šmartno 0 0 0 0 -1

Koper padel tudi na obali

RD Koper : MRD Dobova
    10 (22): 15 (27)

Tekmo na gostujočem terenu smo začeli v napadu in po zadetku kapetana Sintiča, takoj povedli. Svoja vrata je odlično zapiral naš vratar Gerčar in v prvih desetih minutah zbral 5 obrambe Na drugi strani pa so nasprotnikovo mrežo pridno polnili dobovski fantje in v 14. minuti vodili z rezultatom 3:6. Po delnem izidu 0:4 je bil domači trener Rapotec primoran vzeti minuto odmora, vendar to ni zmedlo naših fantov. Svojo prednost so le še večali in nasprotnikom niso pustili, da se jim približajo. Ob polčasu so se v slačilnice odpravili z rezultatom 10:15.

Drugi polčas so nadaljevali v istem ritmu kot so zaključili prvega. Žoge v mrežo znova ni spustil naš viking Gerčar. Prvi gol, iz najstrožje kazni, v drugem polčasu so domačini zadeli v 35. minuti. Tako domača kot tudi dobovska obramba sta odlično zapirli in v prvih desetih minutah smo vse skupaj videli le 4 zadetke, delni izzid 2:2. V nadaljevanju smo spremljali zelo dramatičen obračun. Ob bučni podpori domačih navijačev, so se nam domačini v 45. minuti približali na 3 gole zaostanka (16:19). Koprčani so vstrajali, vendar so bili naši fantje pretrd oreh zanje. Iz Kopra smo tako odnesli novi dve točki in zmagali z rezultatom 22:27.

RD Koper: Dolenc, Žagar 5, Avsec 2, Krečič 1, Postogna, Moljk, Smolnik 1, Sokolič 5(2), Guček 1, Marić 1, Makuc 1, Planinc 3, Stopar, Dobaj, Breznikar 2, Štavar

Trener:Uroš Rapotec