17 RK Drava Ptuj 0 0 0 0 -1

KADETI PONOVNO Z VISOKO ZMAGO, MLADINCI DOČAKALI SVOJO PRVO

KADETI Jug

RK Radeče Papir Nova : MRD Dobova 14:47(4:21)

Ekipa Dobovskih kadetov je takoj zagospodarila na igrišču in dala jasno vedeti, da so prišli po novi dve točki ter od samega začetka polnili mrežo nasprotnikov.

Izdatno priložnost za igro so dobili prav vsi igralci, ki so dano minutažo zelo dobro izkoristili.

Nasledno tekmo bodo kadeti igrali proti Rokometnem klubu Krško, v nedeljo 28.10.2018 ob 16:30 v Dobovski dvorani.

RK Radeče Papir Nova: Cvikl, Koritnik, Jonak, Gnidovec 4(1), Recko, Starina 3, Terglav 1, Breznikar 1, Perić, Dragar 4, Drama 1

7-metrovke: 1/1

Izključitve: 12 minut

MRD Dobova: Lešnjak-Notersberh, Vogrinc 4, Gerjovič 9(3), Topolovec 10, Antlej 5, Jakovina 1, Ferenčak 7, Mijušković 2, Juršič 3, Abramović 6

7-metrovke: 3/4

Izključitve: 10 minut

MLADINCI Center

RK Grča Kočevje : MRD Dobova 20:21 (8:10)

V tekmi z zelo malo goli so naši rokometaši vseskozi vodili ter narekovali tempo. V drugem polčasu so vodili tudi že za 4 gole, potem pa zgrešili nekaj čistih strelov in borebeni domačini so izenačili ter v zadnjih dveh minutah celo povedli z 20:19. Toda mladi fantje iz Dobove so premogli še malo moči in zabili 2 zadetka ter zasluženo zmagali.

Naslednjo tekmo bodo mladinci igrali z ekipo Črnomlja in sicer v Dobovi v petek 9.11.2018 ob 17:30. Vljudno vabljeni!

RD Grča Kočevje: Kramžar, česnik, Mihelič 5(3), Šega 4, Puž, Kirn, Curl 1, Krese 5, Gregorič 1, Škotnik 3(1), Potočnik, Ameršek, Fotivec (1)

7-metrovke: 4/5

MRD Dobova: Delić, Vogrinc, Gerjovič 1, Verstovšek 1, Topolovec 2, Brili 2, Šepetavc, Stanič, Mladkovič 6(3), Ferenčak 3, Šetinc 2, Mijušković 4, Abramović