17 RK Dol TKI Hrastnik

Slaba predstava v Slovenj Gradcu ob koncu rednega dela

RK Slovenj Gradec 2011 : MRD Dobova
    33 (18): 22 (9)

V zadnjem krogu rednega dela 1. rokometne lige so naši fantje gostovali v Slovenj Gradcu. Domačini so tekmo prepričljivo dobili.

Slovenjgrajčani so pred polno dvorano že v prvem polčasu visoko vodili. Rezultat na semaforju je znašal 18:9. V drugem polčasu se je prednost še povišala in v 45. minuti znašala 14 zadetkov. Našim fantom igra ni stekla ne v napadu, ne v obrambi, nasprotnik pa je vsako napako kaznoval in na koncu zmagal z rezultatom 33:22. Rokometaši Slovenj Gradca so imeli še dodaten motiv za dobro igro, saj jim grozi izpad iz 1. DRL lige. Naši fantje so sicer zaenkrat na "varnem", a potrebno bo dodati še kakšno zmago, da si dvignejo samozavest in dokažejo, da dobre predstave, ki so jih kazali v prvem delu tekmovanja niso bile zgolj naključje.

Naslednjo tekmo bodo naši odigrali v torek, 14. marca, ob 19.00 uri proti RK Dol TKI Hrastnik. To bo prva tekma v "končnici za obstanek".