17 RK Dol TKI Hrastnik

Grenak okus bomo skušali popraviti na domačem parketu

RK Jeruzalem Ormož : MRD Dobova
    34 (17): 25 (11)

Zadnje gostovanje v letošnji sezoni ni šlo po načrtih. Že tako neugodni Ormožani so tokrat igrali še na domačem parketu pred domačim občinstvom. Naši fantje so šli v tekmo preveč nezbrano. Ormožani so že na začetku prevzeli pobudo in v prvih minutah tekme odločili ta obračun. Rezultat iz 17. minute (11:3) kaže na zelo slabo predstavo naših fantov. Ko smo se končno otresli pritiska smo začeli igrati bolj zbrano v napadu in agresivno v obrambi. Prednost gostiteljev se je malo znižala, a še vedno smo bili daleč zadaj. Zaradi slabe igre na začetku tekme nismo imeli možnosti za zmago na tem gostovanju. Priložnost so dobili vsi igralci in jo tudi dobro izkoristili; izpostaviti velja Lovra Humeka in Žana Krnca.