17 RK Dol TKI Hrastnik

Končnica nam ni bila naklonjena

RK Trimo Trebnje : MRD Dobova
    29 (16): 26 (14)

Rokometaši Trebnja so v 3. kolu 1. A DRL v drugem polčasu strli odpor rokometašev Dobove in zmago zadržali doma.

V Trebnjem sta obe ekipi lovili drugo letošnjo zmago. V začetku srečanja je bila pobuda na strani naših fantov, v končnici prvega dela pa so nas gostitelji ujeli. Uroš Udovič, je v zadnji minuti z zadetkoma s krila domačim zagotovil prednost dveh golov (16:14).

Na začetku drugega dela tekme so gostitelji po dobrih strelih Tevža Grandovca in Udoviča ušli celo na 18:14 in potrdili, da so trdno odločeni, da bodo razveselili svoje navijače. Naši fantje so večkrat znižali na dva gola zaostanka, a moči za popoln preobrat enostavno niso našli. V končnici je tekmo odločil Rok Skol,  ki je v 59. minuti zadel dvakrat za vodstvo z 29:25, s čimer je bilo dvomov o končnem razpletu konec. Poraza gostov ni mogel preprečiti niti Izidor Hotko, z 11 goli najbolj razpoložen igralec na parketu.