17 RK Drava Ptuj 0 0 0 0 -1

Četrta zaporedna zmaga - tokrat boljši od Trebanjcev

RK Trimo Trebnje : MRD Dobova
    24 (10): 27 (13)

Naši fantje nadaljujejo zmagoviti niz! Tokrat so na zaostali tekmi proti RK Trimo Trebnje zabeležili zmago v gosteh!

Prvi polčas je razliki med ekipama prinesel šele povsem ob koncu, natančneje v 28. minuti po zadetku Markušića za 9:12. Sledil je še zadetek Kučiča a domači so pred zadnjim piskom sirene znižali zaostanek na -3.

V drugem delu naši fantje niso popuščali! Trebanjci so se trudili priti zopet v igro a uigrana ekipa naših fantov jim tega ni dopustila. Če smo v rednem delu tekmovanja pogrešali medsebojno sodelovanje in željo ter borbenost so nam fantje v končnici pokazali, da znajo stopiti skupaj in navijačem, ki jim zvesto sledijo tudi na gostovanja, prinesti veselje na obraze!

A tekma v Trebnjem je bila šele "prvi polčas", saj nas že v petek čaka obračun prav proti Trebanjcem v domači dvorani, pred domačimi gledalci, kjer bo podpora gotovo še večja! Se vidimo v petek ob 19.30 v športni dvorani v Dobovi!