17 RK Dol TKI Hrastnik

Odlična predstava tudi na Dolu

RK Dol TKI Hrastnik : MRD Dobova
    20 (8): 30 (16)

Tekmo so naši fantje otvorili vrhunsko, saj so prvi gol prejeli šele v 11. minuti pri rezultatu 1:5. Čvrsta obramba in učinkoviti napadi naših fantov so domačinom povzročali veliko preglavic in jim onemogočali, da razvijejo svojo igro. Prednost je iz minute v minuto naraščala in domačim se nikakor ni uspelo približati. V 18. minuti so naši vodili že s sedmimi zadetki prednosti (1:8), polčas pa so dobili z rezultatom 8:16.

V drugem polčasu so domači zaigrali za odtenek bolje, a zaostanek se je vseeno višal. Borbenost naših fantov ni pojenjala in ničesar niso želeli prepustiti naključju. Za najvišjo prednost je poskrbel Luka Koprivc, ki je bil z osmimi goli najboljši strelec tekme, ko je v 42. minuti zadel za 10:22 (+12). Trener Sirk je dal priložnost vsem igralcem in tako spočil ekipo. Počitek bo fantom prišel še zelo prav, saj jih v naslednjem tednu čakata dve težki tekmi. Prva bo v sredo, ko se bodo fantje v Pokalu Slovenije pomerili proti MRK Krka ob 19.00 v Dobovi. Naslednja pa bo že v soboto, ob isti uri na istem mestu, proti tekmecu, ki nam ga nikakor ne uspe premagati - RD Koper 2013. Pridite na oba obračuna in spodbujajte naše fante, da še enkrat premagajo Novomeščane in prvič rokometaše iz Kopra!